Sbor dobrovolných hasičů PRAHA 8Dnes je 26.05.2024 a svátek slaví  Filip  *  Dnes slouží směna C   *  Pomáhat nebolí. Pojďte mezi nás. Přihláška v sekci Jednotka  *  Nábor děti do Kolektivu mladých hasičů probíhá vždy se začátkem školního pololetí  *  Jsme tu pro Vás - viz Služby a Ohňostroje  *  Nábor mládeže a dospělých do našeho Sboru dobrovolných hasičů probíhá stále  *  Prosím sponzorujte nás - využijte náš transparentní účet  *  Jsme tu pro Vás - viz Služby a Ohňostroje  *  Hasič je člověk, který žije dvakrát, jednou pro sebe a podruhé pro ostatní  *  Jednotka SDH Praha 8 je finalista Ankety Dobrovolní hasiči roku 2023  *  

double_arrow  Služby pro obyvatelstvo


Vyberte službu :

Dezinfekce ozónem
Dezinfekce ozónem (O3), který ničí viry, bakterie a plísně. Dezinfekce ozónem jsou vhodné do: ordinací, dopravních prostředků, kanceláří, hotelů, výrobních hal, úřadů, domácností, obchodů. Metoda dezinfekce ozonem ničí viry, bakterie, spóry, plísně, pachy. CO DÁLE DOKÁŽE OZON ZNIČIT? - zničí plísně, bakterie, viry ( vlhké místnosti, sklepy, v zimě neobývané domy) - odstraňuje zápach a dezinfikuje ( auta, autobusy, vlaky , letadla) - odstraňuje zápach a likviduje bakterie, viry v klimatizacích aut, domů, kanceláří - dezinfikuje místnosti nemocných ( nemocnice, LDN, domy seniorů) - dezinfikuje v hotelových komplexech ( pokoje, kuchyně, restaurace) - odstraňuje zápach v zakouřených prostorech včetně čalouněného nábytku - odstraňuje plísně a bakterie po odvlhčení místností , sklepů, domů - odstraňuje plísně a bakterie na stěnách a podlahách po povodních - odstraňuje pachy a bakterie v bytech a domech po požárech Dezinfekce ozónem je 3000 krát rychlejší než chlór, 25 krát efektivnější než kyselina chloritá (NOCL), 2500 krát účinnější než chlornan (OCL) a 5000 krát silnější než chloramin (NH2CL).

Dohled - pálení
Dohled nad pálení, děláním ohníčků či hromadném opékání buřtu. Akce také musí být oznámena přes web paleni.izscr.cz

Dohled - požární dohled
Požární dozor nad akcemi. Dle výnosu Magistrátu musí být každá akce nad 250 návštěvníků v uzavřeném prostoru a 900 na volném prostranství dohledována požárním dohledem.

Dohled - zdravotní dozor
Zdravotní dozor nad akcemi. Dle výnosu Magistrátu musí být každá akce nad 250 návštěvníků v uzavřeném prostoru a 900 na volném prostranství dohledována zdravotním dohledem.

Kácení stromů
Kácení stromů

Odčerpávání vody a kalu
Odčerpávání vody a kalu

Ohňostroje a ohňostrojné práce
Profesionální realizací ohňostrojů. Poskytujeme kompletní servis ohňostrojných prací. Nabízíme řadu vhodných efektových kombinací, kvalitní kompozice, zcela nové trendy, netradiční realizace, pečlivou přípravu. Realizujeme ohňostroje pro jednotlivce, firm

Pořez větví
Pořez větví

Prezentace hasičské techniky
Prezentace hasičské techniky