Sbor dobrovolných hasičů PRAHA 8Dnes je 20.07.2024 a svátek slaví  Ilja  *  Dnes slouží směna A   *  Pomáhat nebolí. Pojďte mezi nás. Přihláška v sekci Jednotka  *  Nábor děti do Kolektivu mladých hasičů probíhá vždy se začátkem školního pololetí  *  Jsme tu pro Vás - viz Služby a Ohňostroje  *  Nábor mládeže a dospělých do našeho Sboru dobrovolných hasičů probíhá stále  *  Prosím sponzorujte nás - využijte náš transparentní účet  *  Jsme tu pro Vás - viz Služby a Ohňostroje  *  Hasič je člověk, který žije dvakrát, jednou pro sebe a podruhé pro ostatní  *  Jednotka SDH Praha 8 je finalista Ankety Dobrovolní hasiči roku 2023  *  

double_arrow  NÁBOR DĚTÍ


Staň se ANDĚLEM a rozdávej pomoc a naději. Zažij DOBRODRUŽSTVÍ a zkus své mantinely. Buď opět DÍTĚTEM a splň si své sny


Kroužek mladých hasičů - KMH pracuje celoročně. Členové se učí plno užitečných a praktických věcí - jak se chovat při požáru, živelných katastrofách, poskytovat první pomoc, topografii, uzlování, použití hasičského vybavení a mnoho dalších věcí.

Nábor do Kolektivu mladých hasičů probíhá většinou se zahájením školního pololetí.

Pro koho je kroužek určen: pro všechny děti od zahájení školní docházky; horní hranice je 18 let - činnosti jsou přizpůsobeny věku dětí.
Žadatel se stává členem Kolektivu po vyplnění přihlášky a uhrazení příspěvku, jehož výši určuje valná hromada SDH.

Pro bližší informace ... Napište nám

Přímý kontakt ... mladyhasic@sdhpraha8.cz