Sbor dobrovolných hasičů PRAHA 8
Sbor dobrovolných hasičů Praha 8
  Žhavé novinky :  Dnes je 30.05.2020 a svátek slaví  Ferdinand  *  Pomáhat nebolí. Pojďte mezi nás. Přihláška v sekci Jednotka  *  Nábor děti do Kolektivu mladých hasičů probíhá vždy se začátkem školního pololetí  *  Jsme tu pro Vás - viz Služby a Ohňostroje  *  Nábor mládeže a dospělých do našeho Sboru dobrovolných hasičů probíhá stále  *  Prosím sponzorujte nás - využijte náš transparentní účet  *  Jsme tu pro Vás - viz Služby a Ohňostroje  *  Hasič je člověk, který žije dvakrát, jednou pro sebe a podruhé pro ostatní  *  
112 ... Emergency   *   150 ... Hasiči   *   155 ... Záchranka   *   156 ... Městská policie   *   158 ... Policie

Jednotka Sboru dobrovolných hasičů


Jednotka sboru dobrovolných hasičů Městské části Praha 8 má za úkol chránit životy a zdraví obyvatel a majetek před požáry a poskytovat účinnou pomoc při mimořádných událostech, které ohrožují život a zdraví obyvatel, majetek nebo životní prostředí a které vyžadují provedení záchranných, resp. likvidačních prací a plnit další stanovené úkoly na území Městské části Praha 8 v souladu s právními předpisy.

Jednotka prioritně plní úkoly na úseku požární ochrany a ochrany obyvatelstva dle ustanovení § 70 odst. 1 a odst. 5 zákona o požární ochraně a ustanovení § 30 vyhlášky Ministerstva vnitra č. 247/2001 Sb., o organizaci a činnosti jednotek požární ochrany, ve znění pozdějších předpisů, a úkoly v souladu s předurčeností pro záchranné a likvidační práce a zařazením do požárního poplachového plánu kraje.
Jednotka Sboru dobrovolných hasičů Praha 8 byla zřízena 1. dubna 2019
Počet členů Jednotky Sboru dobrovolných hasičů Praha 8 k dnešnímu dni je : 24
Jednotka sboru dobrovolných hasičů Městské části Praha 8 má za úkol chránit životy a zdraví obyvatel a majetek před požáry a poskytovat účinnou pomoc při mimořádných událostech, které ohrožují život a zdraví obyvatel, majetek nebo životní prostředí a které vyžadují provedení záchranných, resp. likvidačních prací a plnit další stanovené úkoly na území Městské části Praha 8 v souladu s právními předpisy.<br><br>Jednotka prioritně plní úkoly na úseku požární ochrany a ochrany obyvatelstva dle ustanovení § 70 odst. 1 a odst. 5 zákona o požární ochraně a ustanovení § 30 vyhlášky Ministerstva vnitra č. 247/2001 Sb., o organizaci a činnosti jednotek požární ochrany, ve znění pozdějších předpisů, a úkoly v souladu s předurčeností pro záchranné a likvidační práce a zařazením do požárního poplachového plánu kraje.
  © 2016 - 2020 Všechna práva vyhrazena | Burbon & SDH Praha 8        Naše stránka využívá cookies – více o ochraně soukromí    Kontakt    Napište nám